آرشیو اخبار

تعداد موارد یافت:6

 • خام فروشی تولیدکنندگان فولاد به بهانه برندسازی در بازارهای صادراتی
  خلاصه خبر:
  خام فروشی تولیدکنندگان فولاد به بهانه برندسازی در بازارهای صادراتی رئیس سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی با اعلام اینکه افزایش تعرفه واردات ورق‌های فولادی، تولیدکنندگان را با مشکلاتی جدی روبرو کرده‌است، اظهارداشت: در شرایطی که امسال از سوی مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده، اما متاسفانه برخی با بخشی نگری تنها منافع خود را در نظرداشته و منافع ملی چندان اهمیتی برای ایشان ندارد.
  تاریخ درج خبر: 1394/04/15

 • افزایش قیمت محصولات فولاد مبارکه
  خلاصه خبر:
  قیمت محصولات فولاد مبارکه باز هم افزایش یافت.
  تاریخ درج خبر: 1393/02/21

 • فعالان صنعت لوله و پروفيل فولادي خواستار حمايت ويژه دولت براي جلوگيري از نابودي صنعت شدند
  خلاصه خبر:
  به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد، تجربه ناخوشايند افزايش هزينه توليد متاثر از افزايش بهاي حامل هاي انرژي و مواد اوليه که با رکود و تورم به وجود آمده در بازار و نهايتا کاهش تقاضا، روزهاي تلخ توقف يا کند شدن چرخ توليد را رقم زد و صاحبان صنايع را به تعطيلي خطوط توليد و تعديل نيروي کار مجبور کرد، به اندازه اي سخت و ناگوار بود، که امروز نمي توان بر نگراني ايشان از اجراي فاز دوم انتقاد کرد.
  تاریخ درج خبر: 1393/02/09

 • عقب نشینی فولاد از افزایش قیمت
  خلاصه خبر:
  در این روز بازار فولاد از ابتدای ساعات کاری آهن‌فروشان روندی نزولی داشت، به طوری که با وجود مقاومت فروشنده‌ها و تولیدکنندگان برای کاهش قیمت، بهای آهن‌آلات نسبت به روز شنبه تا کف 5/2 درصد ریخت. از سوی دیگر فولادسازان خصوصی نیز به طور یکدست در دامنه 5 تا 50 تومان نرخ پیشنهادی تولیدات خود را کاهش دادند تا به این ترتیب ثابت کنند پس از التهابات روزهای اخیر در نهایت تابع جریان بازار و مکانیزم عرضه و تقاضا در این فضا قرار گرفته‌اند.
  تاریخ درج خبر: 1393/02/08

 • گزارش مديرعامل فولاد مباركه اصفهان از رشد توليد
  خلاصه خبر:
  بهرام سبحاني مديرعامل شركت فولاد مباركه اصفهان از سهم 52 درصدي توليد فولاد خام كشور طي 9 ماه سال جاري خبر داد و گفت: توليد در نواحي مختلف اين شركت با رشد 5 تا 10 درصدي همراه بوده است به طوري كه كاركنان پرتلاش ناحيه آهن سازي با توليد 5 ميليون و 583 هزار و 950 تن گندله به ميزان 5 درصد نسبت به برنامه پيش‌بيني شده و 18 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته‌اند.
  تاریخ درج خبر: 1393/01/25

 • پیام وزیر صنعت، معدن وتجارت به مناسبت سال جدید
  خلاصه خبر:
  مهندس نعمت زاده وزير صنعت، معدن و تجارت ، در پيامي به مناسبت فرارسيدن عيد نوروز ، ضمن تبريک آغاز سال 1393 به خانواده بزرگ صنعت ، معدن و تجارت در پيام نوروزي خود خاطر نشان کرد : سال 1392 با تمامي فراز و فرودهايش را در حالي پشت سر ‌گذارديم كه حضور پرشور مردم ، حماسه سياسي را رقم زد و حماسه اقتصادي در آينه اقتصاد مقاومتي تبلور و در سال جديد تداوم خواهد يافت
  تاریخ درج خبر: 1393/01/25

 1